• Луценко ініціює створення громадського руху «За третю республіку»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 10 квітня 2013 року

Екс-міністр МВС Юрій Луценко закликав прихильників опозиції приєднатися до ініціативи створення громадського руху «За третю республіку». Про плани створення нової опозиційної організації він повідомив в інтерв'ю телеканалу ТВі.

Кістяк майбутньої структури вже встановлений. Це будуть одні з організаторів Майдану: народний депутат-самовисуванець Тарас Стецьків, Юрій Луценко, екс-заступник глави Секретаріату президента України Роман Безсмертний та народний депутат від БЮТ, заступник голови ПРП Володимир Філенко.

«Україні потрібно загальнодержавний надпартійний рух, який би підштовхував опозицію до правильних рішень», ― зазначив виданню «Коммерсант Україна» Роман Безсмертний.

За словами соратника Луценка, лідер руху буде визначений після створення ініціативних груп в центрі та регіонах і висунення кандидатів від лідерів опозиції, які збиратимуть пропозиції від народу: «Якою ми хочемо бачити Україну?»

«Це дозволить мобілізувати учасників майбутньої акції протесту на підтримку опозиційного кандидата. Потрібно, щоб люди чітко знали про план кандидата, під який вони виходять», ― зазначив Луценко.

У свою чергу Тарас Стецьків підкреслив, що поки вони «у вузькому колі» розробляють початкові кроки організації акції. Перша зустріч ініціаторів майбутнього «народного руху» відбулася вчора вдень.

«Я не прихильник того, щоб діяти, як Яценюк ― оголошувати дату повстання і потім його коментувати. Ми хочемо спочатку розробити стратегію, намітити план оновлення і будівництва країни», ―  заявив «Комерсанту» Стецьків.

Безсмертний уточнив, що акція, ініційована Луценко, буде всеукраїнською, з максимальним охопленням виборців і прив'язана до майбутніх президентських виборів. Затримка її створення ще пов'язана з лікуванням Юрія Луценка. Сьогодні йому зроблять ще одну хірургічну операцію, зазначив він виданню.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...