• Італійку визнали кращим шеф-кухарем світу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 5 квітня 2013 року
Журнал Restaurant, який є свого роду Біблією серед гурманів, визнав італійку Надію Сантіні (Nadia Santini) кращим шеф-кухарем серед жінок-колег ресторанів світу, які потрапили в ТОП-50.

Як повідомляє Gazzetta Del Sud, видання такі титули призначає щорічно, так само, як відзначає і кращі ресторани планети.

Роботу Сантіні оцінювали кілька сотень фахівців.

«Рецепт страв, які вона готує, не описати. Вона готує руками, очима і інстинктом, причому з найкращих і найсвіжіших інгредієнтів», ― зазначила виданню її свекруха Бруна.

Сантіні увійшла в літопис кулінарної історії країни ще в 1996. У той рік вона стала першою італійською жінкою, яка отримала три зірки Мішлен за її сімейний ресторан Runate в північній Італії, відомий, як традиційною італійською кухнею, так і сучасними впливами гастрономії.

Кулінарному мистецтву Сантіні навчила бабуся Тереза та матір її чоловіка Бруна. А до заміжжя вона не особливо любила куховарити. Після заміжжя вона зайняла місце на кухні майже 100-літнього ресторану, яким управляли Тереза і Бруно.

«Я дуже вдячна родині Сантіні. Спостерігаючи за їх італійською кухнею, і як вони прискіпливі у виборі продукції, балансуванню смаку і чуття, я також навчилася готувати свої коронні страви. Так навчаючись, з часом і я стала шеф-кухарем. Кожна страва у нашому ресторані готується в залежності від сезону, а також при наявності найсвіжіших продуктів».

Нагадаємо, в минулому році кращим шеф-кухарем була визнана іспанка Елена Арсак, а в 2011 році ― француженка Анн Софі Пік.
Підписатися:

Коментарі