• Україна закликає Кореї до миру

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 5 квітня 2013 року
yМЗС України висловив стурбованість у зв'язку з ескалацією напруженості на Корейському півострові. Він закликав Південь і Північ дотримуватися вимог резолюцій Ради безпеки ООН і зобов'язання, які вони підписали на шестисторонніх переговорах з США, Росією, Китаєм і Японією в кінці 2008 року.

«Закликаємо усі сторони зберігати стриманість і сприяти якнайшвидшому поновленню шестистороннього діалогу з метою врегулювання ситуації на Корейському півострові», ― йдеться у зверненні департаменту інформаційної політики МЗС України.

Повідомлення було оприлюднено після того, як МЗС Північної Кореї сьогодні запропонував усім дипломатичним місіям розглянути питання про евакуацію своїх співробітників з КНДР у зв'язку із загостренням ядерного конфлікту на Корейському півострові.

За даними південнокорейських розвідслужб, вчора Пхеньян розмістив уздовж свого східного узбережжя установки ракет середньої дальності («Мусудан»). У відповідь Південна Корея сьогодні вивела в море два протиракетних есмінці для спостереження за ситуацією.

Вчора до «найгіршого сценарію» приготувалися Японія та США. Якщо раніше в Америці риториці КНДР не надавали серйозного значення, то зараз всі ЗМІ Штатів сурмлять, що «ядерна війна з КНДР реальна».
Підписатися:

Коментарі