• Північна Корея поскаржилася в ООН на бойову загрозу з боку США

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 27 березня 2013 року

Міністерство закордонних справ КНДР звернулося до Ради Безпеки ООН у зв'язку «з вкрай напруженою обстановкою, яка склалася на Корейському півострові через масштабні американо-південнокорейські навчання, які тривають вже другий тиждень.

Пхеньян зазначив, що загроза ядерної війни на півострові стала реальною: зараз стратегічні ракети США націлені на КНДР, у південнокорейських берегів знаходяться американські атомні підводні човни, оснащені ядерною зброєю, передає південнокорейське радіо.

«У таких умовах наша армія, далекобійна артилерія і ракетні частини приведені в повну бойову готовність. Це в інтересах забезпечення захисту суверенітету нашої країни. Тому й народ і армія КНДР повністю підтримують заяву верховного командування Корейської народної армії», ― наголошується в документі міністерства Північної Кореї.

Також в заяві підкреслюється, що КНДР більше не буде терпіти військові загрози з боку США, маючи на увазі масштабні американсько-південнокорейські маневри.

«Оскільки Північна Корея погрожує напасти на Південну Корею із застосуванням ядерної зброї, зважаючи на військові навчання США і Південної Кореї із залученням бомбардувальників B-52, мають сенс американські зобов'язання: надати свою ядерну парасольку на Корейському півострові», ― сказав репортерам минулого тижня південнокорейський представник Міністерства оборони Кім Мін-Сеок в інформаційному агентстві Yonhap Південної Кореї.

Нагадаємо, спільні двотижневі навчання Південної Кореї і США під назвою «Вирішальна готовність» за участю 13 000 військових почалися в міжнародних водах Японського моря 12 березня 2013 року. Щоб відповісти на «провокаційні дії супротивників» КНДР 15 березня випробувала вже дві ракети малої дальності KN-02.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...