• Циклон з аномальними снігопадами залишив Україну

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 25 березня 2013 року

Циклон, який спровокував в Україні аномальні снігопади, покинув українську територію, заявив сьогодні на нараді віце-прем'єр країни Олександр Вілкул.

«Вже можна констатувати, що циклон залишив територію України, істотних опадів більше не очікується», ― цитує прес-служба Вілкула його повідомлення.

Тепер цей циклон змістився до Поволжя, понісши туди холодну погоду, сніг та хуртовини. Зараз інтенсивність опадів на півдні Центрального федерального округу Росії слабшає, але завантаженість московських доріг оцінюється в 7 балів, зазначається у повідомленні Метеоновини.

Нагадаємо, активний циклон лютував в Україні з 22 березня. У більшості областей країни пройшли потужні снігопади та дощі. Рясні опади викликали пробки і затори на дорогах, знеструмлення населених пунктів у Вінницькій, Черкаській, Чернігівській, Херсонській, Кіровоградській, Одеській областях та в АР Крим. Нині бригади обленерго відновлюють електропостачання і в населених пунктах Полтавської (112), Сумської (46) та Київської (3) областях.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...