• ПР і КПУ хочуть відставки Королевської

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 21 березня 2013 року
Представники Партії регіонів і Комуністична партія збираються відправити у відставку міністра праці та соціальної політики Наталію Королевську, про що заявили «Новому Регіону»
Як повідомив виданню перший заступник голови комітету Ярослав Сухий, вчора комітет Ради соціальної політики та праці провів засідання, на якому заслухали доповідь Королевської про результати її роботи.
«У нас є дуже серйозні претензії до нинішнього міністра праці та соціальної політики... Ми не отримали жодного проекту закону про реформування оплати праці та підвищення соцстандартів, тому не зрозуміло, чим реально займається міністерство. Вона нічого не робить, постійно критикує і нічого не пропонує натомість. Ми поставимо питання про її професійну непридатність», ― заявив Сухий.
Глава комітету Петро Цибенко висловився не менш критично. «Насьогодні заборгованість із виплат зарплат бюджетникам склала вже понад 1 млрд гривень. Таких боргів не було ні при одному міністрі. Пенсійний фонд дотується, як і раніше, а соцгарантії в цьому році підвищать всього на 13 грн! Це просто знущання. Але, у Королевської на це закривають очі, забувши про обіцяні тисячі євро у вигляді зарплат і пенсій», ― вважає депутат.
Парламентарій підкреслив, що комітет звернеться до Генпрокуратури та підключить інші законодавчі важелі, щоб ліквідувати заборгованість по виплаті зарплатат, бо «новий міністр нічого не робить».
На думку депутата фракції «Батьківщина» і члена комітету Ради соціальної політики та праці Людмили Денисової, призначення Королевської міністром було помилковим. Більше того, Денисова вважає, що Королевська використовувала міністерство, щоб примножити свої капітали і просунула своїх людей.
Опозиціонер пообіцяла, що вони в обов'язковому порядку запитають у Королевської під час години запитань до членів Кабміну, чому в основних фондах останнім часом були призначені «свої» люди.
У свою чергу пересічні українці пишуть зовсім інші відгуки про роботу Наталії Королевської та критику в її адресу. Зокрема один із користувачів Фейсбук написав на сторінці міністра праці та соціальної політики:
«Те, що дії Королевської та її робота не „злазять“, зі сторінок газет, говорить тільки про одне, що вона постійно працює. Результати її діяльності висвітлюють різні ЗМІ. Чому ж цей головний аргумент став не влаштовувати ПР? Йде постійна критика. Це говорить тільки про те, що Королевська на вірному шляху. Незадоволена в основному заможна каста регіоналів, тому що вона їм заважає жити. Ось коли почне обурюватися простий народ, тоді-то і потрібно буде спитати з неї. Янукович нічого толком за 3 роки не зробив, і однопартійці з нього не запитують, а тут людина тільки 4 місяці працює і вже хочуть звільнити».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...