ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Янукович зустрівся з Путіним у його резиденції в Росії

Велика Епоха
Сьогодні в резиденції «Русь» президента Росії, розташованій в селі Завидово Тверської області, почалася чергова зустріч Віктора Януковича і Володимира Путіна. Президенти двох країн обговорять питання, що вимагають «певних коректив», повідомляє прес-центр українського Президента.

Янукович зустрівся з Путіним у його резиденції в Росії. Фото: president.gov.ua
Янукович зустрівся з Путіним у його резиденції в Росії. Фото: president.gov.ua
«Після останнього саміту, який відбувся в Ялті, у нас практично по всіх напрямках, які ми з вами прийняли там, почали виконуватися рішення. У той же час у нас накопичилися і питання, що потребують певних коректив», ― сказав Янукович журналістам на початку розмови з Путіним.

«Думаю, сьогодні ми повинні просунутися вперед у вирішенні цих проблемних питань, у тому числі і по газових. Нам пора підвести підсумки цих переговорів», ― додав український Президент, відзначивши важливість регулярних зустрічей на вищому рівні.

У той же час Путін заявив, що у них немає «закритих тем», і він має намір відкрито обговорити з українським колегою проблему вступу до Митного союзу, пише ИТАР-ТАСС.

У свою чергу прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив ЗМІ, що ніяких документів за підсумками зустрічі сторони підписувати не планували.

Нагадаємо, останній раз питання україно-російського співробітництва в газовій сфері Янукович обговорював із Путіним 22 жовтня 2012 року. Зустріч проходила в резиденції Путіна в Ново-Огарьово.