• Єлизавета II госпіталізована через хворобу шлунка

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 4 березня 2013 року

Королева Великобританії Єлизавета II була госпіталізована в неділю через інфекцію шлунково-кишкового тракту, яка турбувала її протягом декількох днів.

У цей час 86-річна королева вперше за останні десять років проходить обстеження і лікування в лондонській лікарні короля Едуарда VII в зв'язку з симптомами гастроентериту, повідомляє Associated Press з посиланням на Букінгемський палац.

Лікарі відзначили, що можливо, їй доведеться провести внутрішньовенну регідратаційну терапію, якщо вона буде втрачати занадто багато рідини.

«В якості запобіжних заходів, офіційні зустрічі на цьому тижні (дві одноденні поїздки в Рим) будуть, на жаль, або відкладені або скасовані», ― йдеться в заяві палацу.

Британський прем'єр-міністр Девід Кемерон в ефірі телебачення Sky News побажав її Величності якнайшвидшого одужання і передав свої найкращі побажання.

Останній раз британська монархиня була госпіталізована в 2003 році для операції на коліні.

За даними Національної служби охорони здоров'я Великобританії, в країні щорічно в зимовий період від гастроентериту страждають від 600 тисяч до 1 млн британців. Найпоширенішими причинами цієї хвороби у дорослих є харчові отруєння і норовірус, які викликають пронос і блювоту. Хворі з норовірусами відсторонюються від роботи не менш ніж на два дні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...