• Суд може позбавити Власенко депутатського мандата

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 березня 2013 року

Народного депутата, захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка через Вищий адміністративний суд можуть позбавити депутатських повноважень.

«Ситуація з Власенко ― не жарт... для остаточного позбавлення мандата потрібно 226 голосів у Верховній Раді, але тенденція тривожна», ― повідомив народний депутат від «Батьківщини» Володимир Ар'єв на своїй сторінці в Facebook.

У зв'язку з цим голова Політради партії Олександр Турчинов проведе прес-конференцію на тему «Нова хвиля політичних репресій», повідомив прес-центр «Батьківщини».

Нагадаємо, 22 лютого Власенко подав до Ради адвокатів України заяву про анулювання свого адвокатського свідоцтва. Він зробив це у зв'язку з тим, що 19 січня Володимир Мисик подав до ВР подання, в якому попросив спікера парламенту в судовому порядку позбавити Власенко депутатських повноважень. За думкою Мисика, Власенко суміщає адвокатську та депутатську діяльність.

Сам же Власенко заявляє, що допущений до захисту Тимошенко не як адвокат, а як захисник і з моменту прийняття депутатської присяги не здійснював ніякої адвокатської діяльності.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...