• Настоятеля Києво-Печерської Лаври звинуватили в кнопкодавстві

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 28 лютого 2013 року

Настоятель Києво-Печерської Лаври, член Партії Регіонів Петро Лебідь став зразком кнопкодавства замість того, щоб показувати позитивний приклад іншим — про це заявила голова депутатської фракції «БЮТ-Батьківщина» Тетяна Меліхова на своїй сторінці в Фейсбук.«Він [Петро Лебідь] хронічно не ходить на сесії Київради, але його картка постійно голосує. Він є одним із більшості депутатів, карткою якого проголосували за скандальні і одіозні рішення Київради. Не виключенням стало і голосування за Програму приватизації комунального майна Києва», ― зазначила опозиціонер.

У свою чергу в партії «УДАР» підтвердили, що депутати Київради від Партії регіонів, зокрема Петро Лебідь, продовжують порушувати регламент і закони України і голосують картками відсутніх колег.

«У цьому сесійному залі сьогодні немає намісника Києво-Печерської Лаври, але один його голос вирішив питання програми приватизації», ― сказав «ударівець» Олексій Давиденко секретарю Київради Галині Герезі.

Нагадаємо, сьогодні на сесії Київради відбулося голосування за Програму приватизації комунального майна територіальної громади Києва. І саме голос настоятеля Лаври, на думку опозиції, вирішив долю програми приватизації в столиці. У зв'язку з «цинічним порушенням регламенту і закону» членами ПР, депутати партії «УДАР» заблокували трибуну Київради.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...