• За дві години прес-конференції Янукович відповів на 17 питань

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 березня 2013 року

За дві години підсумкової прес-конференції в Українському домі столиці України Президент Віктор Янукович у прямому ефірі Національної телекомпанії відповів на 17 запитань журналістів.

З них п'ять питань поставили представники ЗМІ від Партії Регіонів, шість питань ― центральні ЗМІ і шість ― від інопреси, повідомляє прес-служба Президента.

Серед них прозвучали питання щодо ситуації з лідерами опозиції Юлією Тимошенко та Юрієм Луценком, про розвиток економіки України, про Митний Союз і підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

На думку Януковича, питання щодо справ Тимошенко і Луценка мають розглядатися в «правовій площині». У той же час Президент відзначив, що справа Тимошенко ― це складне питання і «гуманізувати її покарання» можливо тільки за умови погашення заподіяного збитку. Що ж стосується Луценка, Президент заявив, що готовий розглянути питання про його помилування.

Були питання і особистого характеру. Зокрема, як син Януковича за короткий термін став мільярдером. Однак лідер країни ухилився від прямої відповіді.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...