ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Тимошенко відмовилася їхати в Київ на суд - ДПтС

Велика Епоха
Засуджена екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відмовилася від етапування до Києва для участі в суді у справі про вбивство Євгена Щербаня. Вона також не побажала брати участь у засіданні за допомогою відеоконференції.

Юлія Тимошенко. Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP/Getty Images
Юлія Тимошенко. Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP/Getty Images
Як повідомляє Держпенітенціарна служба (ДПтС), співробітники колонії поспілкувалися з Тимошенко ще вчора ввечері на предмет її згоди бути етапованою до Києва для участі в судовому засіданні Апеляційного суду Києва, де сьогодні пройде допит свідка.

«Однак результати бесіди з засудженою не відрізняються від попередніх спроб ДПтС з'ясувати наміри засудженої з етапування до Києва», ― наголошується в повідомленні.

Зокрема, Тимошенко послалася на своє здоров'я і заявила, що ДПтС повинна враховувати висновки німецьких лікарів.

Тоді лідеру опозиції було запропоновано взяти участь у сьогоднішньому судовому засіданні у режимі відеоконференції. Тимошенко в категоричній формі відмовилася, повідомляє прес-центр Держпенітенціарної служби.

Нагадаємо, 14 лютого 2013 року засуджена екс-прем'єр написала скаргу на ім'я глави ДПтС Олександра Лісіцкова, де висловлювала обурення з приводу відмови їй у транспортуванні з Харкова до Києва для допиту свідка Зайцева. Вона також нарікала на те, що її позбавили права брати участь у суді 15 лютого і ставити питання свідкам.