• Від Росії відвернулися інвестори — звіт

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 березня 2013 року

Індекс MSCI Russia* за останній тиждень потрапив у число найбільш постраждалих. Його значення скоротилося на 2,7%. Російські країнові фонди за тиждень втратили $65 млн. Таким чином, відтік активів з РФ фондів з початку року становить $212 млн, повідомляє Кореспондент з посиланням на звіт EPFR Global, який опублікувала агентство Reuters.

Аналітики побоюються, що індекс MSCI російського ринку знижуватиметься і далі, якщо не припиниться відтік коштів з ринків, що розвиваються. Так, за тиждень інвестори вилучили з бразильських фондів $767 млн, з фондів Китаю ― $995 млн.

Крім того, фонди, що спеціалізуються на РФ, вже кілька місяців не отримують нових коштів. У той же час за останній тиждень відзначили приплив коштів корейські фонди на суму $409 млн.

Раніше члени Російської академії наук підготували пакет заходів для захисту економіки РФ від фінансової загрози з боку західних країн. Зокрема, ввести податок на операції з інвалютою, щоб запобігти масову скупленню російських активів західними компаніями в разі падіння цін на нафту, повідомляє Кореспондент.

*Індекс MSCI Russia ― це фондовий індекс ринку Росії. Він входить до групи індексів ринків MSCI Emerging Markets, що розвиваються. Його склад переглядається кожні три місяці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...