• Свободівець планує знести на Сумщині пам'ятник Леніну

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 21 березня 2013 року

Противник радянських пережитків, депутат від партії ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко заявив, що має намір зруйнувати вже в цьому році пам'ятник Леніну в його рідному місті Лебедин Сумської області, а на його місці поставити пам'ятник жертвам «кривавого тирана».

Про це свободівець написав на своїй сторінці в Facebook і попросив «підсобити фінансами або ідеями».

«Хто готовий щодо вигляду цього знаку ― заявляйте в особистих повідомленнях. А пам'ятника Леніну в Лебедині не буде. Його вже сім разів нищили і знищать остаточно. Я обіцяю!», ― написав він.

Раніше, 15 лютого, Мірошниченко із прибічниками по партії зруйнував монумент Леніну в Охтирці.

Зазначимо, нині в Україні ще стоїть 1344 пам'ятника «вождю революції 1917 року». Всього ж у світі налічується близько 6400 таких монументів. Найбільша їх кількість ― у Росії, згідно з даними сайту lenin.livejournal.com.

Також в Україні зберігається величезна кількість не лише пам'ятників Леніну, але і вулиць, площ, установ і парків, названих на честь колишнього вождя пролетаріату. На думку Анатолія Бондаренка, редактора сайту texty.org.ua, який створив інтерактивну карту вулиць Леніна в Україні, «нинішня українська влада ідеологічно набагато ближча до пізнього совку, ніж до цінностей незалежної республіки», прокоментував він раніше Великій Епосі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...