ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Дитина вижила після падіння з 8-го поверху

Велика Епоха
Мешканка Нью-Йорка викинулася з вікна восьмого поверху, тримаючи в руках власну дитину. Мати загинула на місці, а 10-місячний син залишився живий.

Фото: americanlivewire.com
Фото: americanlivewire.com
Співробітники поліції виявили 45-річну Синтію Ваченхейм з сином в руках 13 березня о 15:25. Вона лежала на тротуарі біля будинку її нової квартири. Хлопчика, що плакав, одразу ж доставили до лікарні. Зараз його стан стабільний, повідомляє Washington Рost.

Співробітники правоохоронних органів повідомили Associated Press, що в квартирі жінки поліція виявила сім сторінок передсмертного листа. У записці вона написала про намір вчинити щось «зле» і висловлювала заклопотаність з приводу розвитку її маленького сина.

Поки ще не ясно, чи має дитина, насправді, якісь відхилення. Але після прочитання передсмертного листа, у поліції з'явилися підозри, що жінка страждала від важкої форми післяпологової депресії.

Сусід по квартирі Синтії розповів слідчим, що напередодні ввечері між загиблою та її чоловіком сталася велика сварка. Після неї чоловік жінки покинув оселю. За його припущенням, цей конфлікт також зіграв свою роль у смерті сусідки.