• Чому Власенка не випустили з країни, спитайте прокуратуру — прикордонники

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 13 березня 2013 року
Прикордонники виконують лише контрольні функції на кордоні і не вирішують питання виїзду Сергія Власенка за кордон, про це заявили в Державній прикордонній службі України «УКРІНФОРМ».

«Є рішення суду, згідно з яким Сергій Власенко перебуває на контролі за дозволом його виїзду за кордон. Прикордонники фактично виконують рішення суду, і якщо виникли питання, то потрібно звертатися в прокуратуру», ― відповів виданню помічник голови прикордонслужби Сергій Астахов.

Сьогодні вранці в аеропорту «Бориспіль» прикордонна служба в черговий раз відмовила захиснику Юлії Тимошенко у виїзді за кордон на офіційне запрошення Європарламенту.

У партії «Батьківщина» назвали невипуск Власенко за кордон безпідставним і таким, що суперечить закону і здоровому глузду.

«Звертатися до Кузьміна і Пшонки ― безглузде заняття, однак для дотримання формальностей я сьогодні ж напишу на їх адресу відповідного листа», ― цитує Власенка прес-центр партії.

Адвокат також зазначив, що наступним кроком може бути його арешт. «Я підкреслюю, що найближчим часом чекаю арешту, і це робиться для того, щоб у Юлії Тимошенко не було належного професійного захисту», ― заявив Власенко.

Підписатися:

Коментарі