• Власенко, позбавлений мандата депутата, святкує День народження

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 7 березня 2013 року

Український політик і юрист Сергій Власенко, позбавлений учора судом депутатських повноважень, сьогодні святкує свій День народження.

Захиснику Юлії Тимошенко сьогодні виповнилося 46 років.

«Вчора у Сергія Власенка відібрали мандат, а сьогодні у нього День народження... Сергій, зі святом тебе, тримайся і не здавайся, рано чи пізно справедливість восторжествує! Міцного здоров'я, щастя і перемог!», ― написав на своїй сторінці в Фейсбук лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Учора Вищий адміністративний суд достроково припинив депутатські повноваження народного обранця від «Батьківщини», задовольнивши подання спікера парламенту Володимира Рибака про позбавлення Власенка мандата депутата за суміщення депутатської та адвокатської діяльності.

У зв'язку з рішенням ВАСУ, яке оголосив головуючий суддя Михайло Зайцев, опозиційні фракції сьогодні продовжили блокувати трибуну і президію Верховної Ради.

Віце-президент Європейського парламенту Яцек Протасевич написав у Твіттері, що через справу Власенко Україна віддалилася від ЄС.

Свою думку висловив і єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле. «Позбавлення Власенка депутатського мандата ― це не європейський шлях», ― написав він у Твіттері.

Держдепартамент США закликав владу України поважати волю українських виборців, припинити переслідування лідерів опозиції та дотримуватися верховенства закону і демократію, повідомляє прес-служба БЮТ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...