• В японському ресторані офіціантами працюють шимпанзе

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 4 березня 2013 року
У традиційному японському ресторані Каябукі, який нещодавно відкрився в Міюкіхончо на півночі від Токіо, відвідувачів обслуговує пара сертифікованих мавп ― 16-річна Ят-чан і юна Фуку-чан.

Тварини сертифіковані на роботу в ресторані місцевою владою. Вони нарівні з іншими офіціантами розносять клієнтам напої і подають гарячі рушники перед миттям рук (традиційний звичай в Японії), а також розважають гостей, пише Odditycentral.com.

У спробі змусити тварин виглядати «по-людськи», господар закладу Каору Оцука навіть прив'язав до морд шимпанзе маски і надів на них перуки і фірмовий одяг.

Ідея про незвичайних офіціантів прийшла в голову власнику закладу після того, як його мавпочка Ят-чан стала повторювати його дії: брати напої та гарячі рушники і приносити їх відвідувачам. Молода мавпа Фуку-чан навчилася такому ж ремеслу у своєї спритної старшої подружки.

Завсідники ресторану вже знають, що бажаними чайовими для мавпочок будуть їх улюблені ласощі ― соєві боби.

«Мавпочки насправді справляються із замовленнями не гірше, ніж звичайні офіціанти. Вони чудово розуміють людську мову і приносять саме ті напої, які їм замовляють. Ят-чан слухалася мене краще, ніж мій син», ― з розчуленням і ніжністю прокоментував виданню 62-річний відвідувач Чіочі Яно.

Як відзначає Каору Оцука, не всі люди сприймають присутність тварин під час прийняття їжі, але для тих, кого це не турбує, мавпочки піднесуть абсолютно чудовий обід.

Підписатися:

Коментарі