• Депутати від опозиції другий день блокують Верховну Раду

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 6 березня 2013 року

Опозиційні фракції сьогодні вранці продовжили блокувати трибуну і президію парламенту.

Народні обранці розмістили над президією плакат «Стоп диктатурі!». Опозиція протестує проти спроб позбавити депутатських повноважень народного депутата Сергія Власенка, повідомляє прес-центр «Батьківщина».

Прихильники партії також звернулися до суду із запитом: надати їм додаткові докази того, що Власенка хочуть позбавити депутатського мандата як захисника Юлії Тимошенко.

«Ми, як опозиція, сьогодні разом захищаємо вибір українців, захищаємо вибір 50% громадян України, які проголосували за нас... У правовій площині не існує ніяких підстав для позбавлення Сергія Власенка мандата», ― зазначив учора в суді журналістам голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

В «УДАРі» підтримали думку Яценюка про незаконні спроби позбавити депутатських повноважень захисника Тимошенко. На думку Віталія Кличка, сьогодні, згідно з логікою влади, можна так «викосити половину парламенту».

«Ми не дозволимо незаконно позбавляти депутатів ВР їхнього мандата тільки за рішенням регламентного комітету або суду», ― цитує прес-центр «УДАРу» заяву свого представника Віталія Чугуннікова.

Нагадаємо, вчора у Вищому адміністративному суді України (ВАСУ) пройшло слухання зі справи Сергія Власенка про позбавлення його депутатських повноважень. У зв'язку з цим опозиція заблокувала парламентську трибуну, щоб «не допустити антиконституційного рішення».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...