• Японців, що постраждали від цунамі, «переслідують» привиди

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 5 березня 2013 року

Від японців, які постраждали внаслідок цунамі і землетрусу в березні 2011 року, все частіше можна почути містичні історії про привидів, які «переслідують» їх у прибережних районах країни.

Місцеві жителі зон, повністю зруйнованих цунамі, повсюдно розповідають про привидів, які приходять до них, або ж їх бачать перед зруйнованими будинками. Таксисти навіть намагаються об'їжджати ці райони стороною, боячись, що в салони їхніх авто потрапить який-небудь фантом, повідомляє телебачення NTD.

Причому ці привиди виглядають так, якими були жертви на момент катастрофи.

«Є привиди без голів, у деяких немає ніг або рук. Інші розчленовані навпіл. Люди загинули різними способами під час катастрофи, і тепер перебувають ось у такому підвішеному стані. Ми бачимо їх такими, якими вони були на момент смерті. Для нас це велике випробування», ― зазначила місцева заклиначка Кансі Айдзава.

За її словами, до неї після катастрофи щодня приходять десятки людей. Спочатку вони просили допомогти знайти тіла загиблих родичів, а останні два роки запитують: чи спочиває з миром душа загиблого, — і просять передати йому різні повідомлення.

Фахівці з області психотерапії вважають, що феномен примар має під собою психологічну причину: страх, побоювання або жах, які викликають місця лих.

У постраждалих місцевостях спостерігається брак психіатричних клінік. Медичний центр доктора Кейдзі Хара є єдиним закладом, куди можуть безкоштовно звернутися люди, які вижили після удару стихії. Проте місцеві жителі не хочуть йти на прийом до психіатричних клінік, а звертаються до різних ворожок або знахарів.

«Тут всі із недовірою ставляться до послуг психотерапевта, і заклинателі, в якійсь мірі, стали альтернативою для тих, хто хоче висловити свої страхи і побоювання», ― зазначив Кейдзі Хара.

Нагадаємо, землетрус стався в Японії біля східного узбережжя острова Хонсю 11 березня 2011 року. Його магнітуда склала від 9,0 до 9,1. Підземні поштовхи викликали потужне цунамі, яке цілком зруйнувало багато населених пунктів на північних островах японського архіпелагу. Згідно з офіційними даними, в результаті ударів стихії в Японії загинуло 15 870 чоловік, 2846 ― пропало безвісти, 6110 ― отримали поранення.
Підписатися:

Коментарі