• Кличко попросив Януковича пояснити справжню мету переговорів з Путіним

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 5 березня 2013 року
Лідер партії «УДАР» вимагає, щоб Президент України Віктор Янукович невідкладно з'явився в парламент і відповів на їхні запитання.

Одне з них: «Навіщо він насправді літав до Москви, і якими можуть бути наслідки для України від таких переговорів? Чи не перекреслює поїздка в Москву європейських устремлінь України?» ― повідомляє прес-центр партії Кличка.

На думку лідера партії «УДАР», не можна рухатися одночасно в двох протилежних напрямках (і в Митний союз і в ЄС). «Тому сьогодні не може йти мови ні про Митний союз, ні про інтеграцію в Євразійське утворення, ні про здачу ГТС», ― сказав Кличко журналістам у ВР.

Народний обранець нагадав, що глава країни в минулому році не був у парламенті, у той час як Президент повинен щорічно виступати у Верховній Раді і роз'яснювати своє бачення внутрішньої і зовнішньої політики.

Кличко також наголосив, що депутатів намагаються залякати, і суспільство втрачає всякий вплив на владу.

Між тим, сьогодні вранці, опозиція знову заблокувала трибуну Верховної Ради через позбавлення повноважень народного депутата Сергія Власенка.

Нагадаємо, вчора президенти України і Росії провели зустріч у резиденції Володимира Путіна під Москвою, де вирішували ряд питань, «які вимагають певних коректив», як було заявлено на сайті Президента.

Підписатися:

Коментарі