• Через блокування Верховної Ради не розглянули 34 законопроекти

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 11 березня 2013 року
З 5 лютого по 11 березня 2013 року, з часу, коли повинна була почати роботу друга сесія Верховної Ради VII скликання, Кабмін зареєстрував у парламенті 34 законопроекти, повідомляє УКРІНФОРМ.

Серед підготовлених урядом документів, розгляду очікують проекти законів, необхідних для євроінтеграції, проведення економічних реформ, питань національної безпеки, регулювання містобудівної діяльності, щодо статусу народного депутата України, статусу і соціального захисту чорнобильців, Земельного Кодексу країни, посилення державного захисту суддів та ін.

Друга сесія українського парламенту VII скликання не відкрилася через блокування трибуни і президії ВР фракціями опозиції. Народні обранці партій «УДАР», «Батьківщина» і «Свобода» вимагають від провладної більшості додержання Конституції та законів України при голосуванні в парламенті.

У той же час опозиція заявила про готовність не тільки розпуску парламенту, але і проведення можливих позачергових виборів Президента України і ВР.

«Враховуючи сьогоднішню ситуацію, яка склалася, опозиція повинна аналізувати всі можливі альтернативи. Треба працювати над новим виборчим законодавством, щоб забезпечити демократичні вибори. А в разі невиходу парламенту з кризи, добиватися не тільки розпуску парламенту, але і призначення нових виборів до Верховної Ради. В ідеалі ж ― парламентських і президентських виборів одночасно», ― цитує прес-служба «Батьківщина» думку одного зі своїх лідерів Миколи Томенка.
Підписатися:

Коментарі