• Завтра в Україні погіршиться погода

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 7 березня 2013 року

Рясний дощ та мокрий сніг прогнозують синоптики 8—10 березня в Карпатах, а в західних областях України ― завірюху і вітер 15—20 м/с, повідомляє прес-служба МНС.

Температура повітря по всій країні в ці дні знизиться на 5—10 °С. У Закарпатті та південних областях країни температура вдень становитиме 7—12 °С тепла. У північних регіонах, в тому числі Волинській і Рівненській областях від -4 °С до +1 °С. В інших регіонах — 0—6 °С тепла.

У Києві та області 8—10 березня очікується налипання мокрого снігу, збільшення снігового покриву, на дорогах — ожеледиця. 11 та 12 березня тут буде холодна погода, і триватимуть опади у вигляді снігу.

У Карпатах 7—10 березня висока ймовірність сходження снігових лавин, а в басейні річки Прип'ять — затоплення затонів та сільгоспугідь, а також підтоплення житлових будинків та господарських об'єктів.

У п'ятницю, 8 березня, південна половина України залишатиметься в теплій повітряній масі, а решту території огорне прохолодне повітря з півночі Європи.

На Закарпатті 8 березня Гідрометцентр прогнозує вдень сильні дощі та мокрий сніг. І тільки на півдні та сході країни опадів не очікується.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...