• Расселу Кроу зняв на камеру НЛО

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 6 березня 2013 року

Короткий відеоролик під назвою «НЛО? (Вони реальні)» зняв актор Рассел Кроу камерою Canon 5D у Королівському Ботанічному саду в Сіднеї.

На серії з п'яти знімків, які голлівудський кіноактор зробив на початку цього тижня і вчора розмістив на Ютубі, видно, як у нічному небі з'явився яскравий непізнаний об'єкт. Він випускав дивної форми кольорові вогні і переміщався, повідомляє News.com.au.

У Twitter Кроу написав, як йому вдалося сфотографувати літаючий об'єкт. За його словами, він з друзями хотів вночі познімати кажанів і встановив камеру в 250 метрах від Ботанічного саду. Але замість кажанів чоловіки стали свідками дивного явища.

Коли користувачі Twitter запитали у актора, чи був це спалах або інше освітлення, той відповів: «Canon 5D була встановлена на балконі, не за склом. Спалаху не було, відблисків теж. Цей об'єкт рухався».

І все ж користувачі соцмережі поставили під сумнів правдивість відеозапису. На їхню думку, на знімках міг бути відображений літак, що пролітав повз або ще щось. Інші кепкували: «... або щось подібне маленьким зеленим чоловічкам, які відвідують Сідней». Інші прямо писали, що це сирий відеомонтаж.

Один акаунт написав у Twitter: «Рассел Кроу, ви вирішили розважитися?», і дав посилання на одну з відомих ролей актора в «Гладіаторі».

Як відзначає видання, в більш ранніх твітах Кроу нарікав на брак уваги до його нового фільму «Місто пороку», таким чином, актор, можливо, просто намагається привернути до себе увагу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...