• Влада Києва експериментує: скорочує маршрутні таксі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 6 березня 2013 року
Столична влада розпочала експеримент з заміни маршрутних таксі на транспорт звичайного режиму руху: автобуси та тролейбуси.

Такий варіант випробували вже на 7 дільницях Києва. Закуповувати і оновлювати рухомий склад влада столиці почала масштабно ще в минулому році. У зв'язку з цим і було ухвалено рішення прибрати малогабаритні маршрутні таксі, повідомляє прес-центр КМДА.

За словами заступника голови місцевої державної адміністрації Анатолія Голубченка, заміну почали з кількох причин.

«По-перше, комунальний транспорт безвідмовно перевозить пільговиків. По-друге, вартість проїзду в міському звичайному транспорті дешевша. І, по-третє, новий транспорт більш зручний і безпечний. До того ж він розрахований на осіб з обмеженими фізичними можливостями: має низький рівень підлоги», ― пояснив Голубченко.

Зараз такий експеримент успішно реалізований на маршруті №46 (ст. м. Лівобережна), №33 та №81 (ст. м. Лісова, пр. Лісовий і вул. Космонавта Волкова). Наступні на черзі ― Виноградар і Оболонь.

Оскільки це нововведення зачіпає інтереси приватних перевізників, чиновники КМДА проведуть зустріч з водіями маршрутних таксі та вислухають їхні побажання. Також їм буде запропоновано перейти на інші маршрути столиці.
Підписатися:

Коментарі