• У Києві ремонтують вкриті ямами дороги

  • Володимир Бородін | Велика Епоха
    Середа, 27 лютого 2013 року
Ремонт столичних доріг проходить у всіх районах Києва. Працівники дорожніх служб планують до 20 квітня ліквідувати ями на дорогах, які виявилися сильно розбитими після зими.

За словами голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, спочатку будуть ремонтувати магістральні дороги і вулиці загальноміського значення, потім дороги і вулиці районного та місцевого значення, а також міжквартальні проїзди. Після усунення аварійно небезпечних ям, Київавтодор приступить до поточного ремонту, який триватиме до жовтня.

Тим часом, у нинішньому поганому стані доріг в Києві звинувачують саме голову КМДА. Депутат від фракції «УДАР» у Київраді Олексій Давиденко, повідомив про отримання офіційного підтвердження від Київавтодору, згідно з яким столична влада свідомо не фінансувала роботи з ремонту доріг у 2012 році. Депутат пояснив, що бюджет готується та подається на затвердження Київради виконавчим органом КМДА на чолі з Олександром Поповим.

В інформації, наданій Київавтодором на запит Давиденка, вказується, що згідно з нормами, щорічно капітальний ремонт на столичних дорогах повинен проводитися на площі 1 млн 557 тисяч квадратних метрів, а в 2012 році його виконали всього на площі 35,1 тисяч метрів квадратних, що становить 2,3% від норми.

Щорічний поточний ремонт, згідно з нормами, повинен проводитися на площі 1 млн 355 тисяч квадратних метрів. У 2012 році було виконано всього 6,6% поточних ремонтних робіт столичних доріг.

За даними Київавтодору, зараз майже 88% покриття міських вулиць потребує капітального ремонту або, як мінімум, заміни верхнього шару асфальтобетонного покриття.

В цілому, на балансі підприємств корпорації «Київавтодор» перебуває 1630 км шляхів, загальна площа покриття доріг і тротуарів становить 26,2 млн квадратних метрів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...