• Прислуга іспанського короля незадоволена умовами праці

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 7 березня 2013 року
28—29 березня в Мадриді відбудеться перший королівський страйк у демократичній історії Іспанії. Працівники національної спадщини страйкуватимуть проти «зловживання» умовами королівських робітників.

У переддень католицького Великодня на роботу не вийдуть 200 чоловік обслуговуючого персоналу короля Хуана Карлоса I, а також 1200 працівників музеїв та історичних пам'яток в автономній області Мадрида, повідомляє thinkSPAIN з посиланням на прес-реліз профспілки CSI-F (Незалежна профспілка державних службовців).

Обслуга висловить свій протест «односторонньому порушенню їхніх трудових прав»: урізуванню зарплат на 15%, збільшенню тривалості робочого часу (з 08:00 до 20:00 без перерви), скороченню обідньої перерви, ліквідації понаднормових виплат та компенсації за роботу в святкові дні, неможливості збалансувати роботу і сімейне життя через напружений графік тощо.

У ці дні, як передбачається, будуть закриті такі історичні місця Іспанії, як монастир Сан Лоренцо і Долина Полеглих. Це означає, що близько 100 тисяч туристів не зможуть відвідати популярні пам'ятки архітектури.
Підписатися:

Коментарі