• Мережі McDonald's відмовили в реєстрації бургера в Росії

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 березня 2013 року

Американській мережі McDonald's Роспатент відмовив у реєстрації товарного знака «Чікен Бекон» у Росії, повідомляє Лента.ру.У документіколегії Палати з патентних спорів зазначається, що державна реєстрація цього товарного знака відхилена на підставі висновку за результатами експертизи.

Заявлену назву «Чікен Бекон» (Chicken ― курча, куряче м'ясо і Bacon ― бекон, копчена свиняча грудинка), як наголошується в експертизі, вказує на властивості і склад товарів. Крім того, на думку експертів, представлені McDonald's додаткові матеріали, не доводять «розрізняльну здатність заявленого позначення» відповідно до пункту 1 статті 1483 Цивільного Кодексу.

Однак компанія висловила свою незгоду з висновками експертів. На думку McDonald's, заявлена ними назва сама по собі має розрізняльну здатність і асоціюється у споживачів як із виробником товару, так і з виробленим товаром.

«Позначення „Чікен Бекон“ є оригінальним і фантазійним, оскільки складається з фантазійного слова „Чікен“ (курча, курка), що не має смислового значення в російській мові, і слова „бекон“ (засолений м'ясний продукт) і не може асоціюватися зі складом або ознакою товару», ― наголошується в заяві компанії.

На підставі вищевикладеного McDonald's попросив скасувати рішення Роспатенту, яке той прийняв ще 16 серпня 2012 року, і зареєструвати цей товарний знак.

Однак Палата з патентних суперечок визнала доводи заперечення непереконливими і вивчивши всі матеріали справи знову відмовила заявнику.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...