• Стали відомі найбільш затребувані професії в Україні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 14 квітня 2013 року

Аналітики порталу wids.com.ua опублікували рейтинг найбільш затребуваних спеціальностей на ринку праці.

У всіх регіонах країни найбільш затребуваною виявилася професія продавець-консультант. Гостра потреба є також в медперсоналі, бухгалтерах, менеджерах з продажу та програмістах.

Однак у кожній області спостерігаються свої пріоритети в попиті на кадри праці. Так, у Києві особливо відзначено брак кухарів та системних адміністраторів (програмістів). У Львові ― лікарів та кухарів. У Донецьку ― юристів та касирів. У Дніпропетровську ― страхових агентів та касирів. В Одесі ― кухарів, працівників СТО і складів.

Кваліфікованих продавців-консультантів не вистачає у зв'язку із зростанням мережі торгівлі. Програмістів ― через постійне розширення сектора високих технологій. Більша частина вакансій кваліфікованих IT-фахівців припадає на столицю України ― 54%. У Харкові їх ― 13%, Львові та Дніпропетровську ― 7%, Одесі ― 5%. Ще менше в інших областях.

Не менший попит є в бухгалтерах. Проте роботодавці воліють працевлаштовувати фахівців з досвідом роботи (не менше 2-х років), а не випускників вишів. Не рідко вимагають й знання англійської мови.

Існує великий дефіцит також в професійних менеджерах з продажів, які б могли вміло просувати продукт і успішно працювати з клієнтами. За таких фахівців компанії готові навіть поборотися, щоб переманити до себе професіонала цього терену, пропонуючи їм солідну оплату.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...