ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Чорні стрічки» між журналістами та міністрами залишаться

Велика Епоха

Блок журналістів в залі засідань Уряду залишатиметься відгородженим. Чорні стрічки, які не дають представникам ЗМІ підходити для спілкування до міністрів, залишаться, сказав під час прес-конференції 19 березня український прем’єр.

Український прем'єр Микола Азаров. Фото: ILMARS ZNOTINS/AFP/Getty Images
Український прем'єр Микола Азаров. Фото: ILMARS ZNOTINS/AFP/Getty Images
Микола Азаров пояснив це тим, що потрібно зберігати «формат спілкування». «Мені не дуже подобається формат спілкування, коли людина йде в Кабінет Міністрів, а його там за рукава хапають», — сказав прем’єр.

Чорні стрічки в залі засідань Уряду з’явились минулого тижня. Раніше їх, за словами журналістів, не було, і до початку засідання представники ЗМІ могли поставити міністрам по кілька питань.

Натомість Микола Азаров пообіцяв, що буде створено графік прес-конференцій, а також що прес-служби міністерств працюватимуть активніше. Прем’єр також розповів, що міністрів заохочують бути активними в мережі і вести свої персональні сторінки в Facebook або Twitter.

А щодо стрічок в урядовій залі, Микола Азаров сказав, що змінити можна їхній колір. Жартує, що коли не подобаються чорні, можна повісити червоні.