• Сирійські лікарі вимагають розслідування щодо застосування хімічної зброї

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 18 березня 2013 року
Лікарі Сирії констатують, що до них все частіше стали потрапляти поранені з хімічними опіками. У зв'язку із заявами медиків західні ЗМІ припускають, що в Сирії застосовують бактеріологічну зброю.

Так видання Daily Beast з посиланням на репортера Syria Life Network (SLN) пише: лікарі ліванської амбулаторії 24/24 скаржаться, що до них надходить все більше і більше сирійців з симптомами, схожими до тих, які з’являються від застосування бактеріологічної зброї і після вдихання отруйних газів.

Зокрема, на тілі госпіталізованих були підшкірні опіки, подразнення і виразки, а також фізичні деформації, втрата волосся, пам'яті та розлад нервової системи. Також зафіксовані такі фізичні нездужання, як м'язові болі, ломка у кістках, судоми, нудота, блювання і навіть параліч.

Поки точного діагнозу лікарі не в змозі встановити через неможливість зробити медично-токсикологічну експертизу в польових умовах. Тому медики закликають міжнародні правозахисні організації допомогти розслідувати випадки застосування бактеріологічної зброї в Сирії.

Згідно з дослідженням, проведеним Інститутом стратегічних досліджень, встановлено, що урядова армія Башара аль Асада знищила до 70 тис. цивільних осіб за часи кривавої громадянської війни, повідомляє Daily Beast.
Підписатися:

Коментарі