• Пленарні засідання ВР відновляться 19 березня

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 18 березня 2013 року

За даними прес-центру ВР, з вівторка, 19 по 22 березня поновляться пленарні засідання Парламенту Ураїни.

«Фракція Партії Регіонів готова до роботи в парламенті поточного тижня. Ми сподіваємося, що в сесійній залі будуть присутні максимально можлива кількість депутатів», ― зазначив голова парламентської фракції ПР Олександр Єфремов. У той же час він відзначив, що багато депутатів їхньої фракції будуть у цей час брати участь у засіданнях ПАРЄ і ЄВРОНЕСТ, повідомляє прес-центр ПР.

На думку депутата-однопартійця Володимира Вечерка, ефективність роботи Верховної Ради буде залежати від здатності депутатів чути один одного.

У свою чергу спікер парламенту Володимир Рибак заявив, що всі фракції домовилися між собою про створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) щодо порушень закону про вибори і позбавлення депутатського мандата захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка.

«Ми визначилися з усіх питань з усіма фракціями і погодили їх. Я не бачу проблем для блокування трибуни парламенту і її роботи. Парламент почне роботу», ― цитує думку Рибака «Дзеркало тижня».

Нагадаємо, друга сесія Верховної Ради України 7-го скликання була вдруге заблокована депутатами від опозиції з 5 березня 2013 року в знак протесту проти позбавлення депутатських повноважень Сергія Власенка.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...