• Поліція Єгипту заарештувала двоюрідного брата Каддафі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 19 березня 2013 року
Єгипетська поліція сьогодні вранці о 4:02 за місцевим часом заарештувала двоюрідного брата Муаммара Каддафі ― Ахмеда аль-Дама Каддафі, який перебував у розшуку в Лівії за його роль у режимі убитого лівійського лідера.

Як повідомляють засоби масової інформації єгипетської держави, аль-Дам Каддафі здався поліції Єгипту, коли варта безпеки взяла в облогу його дім. Тепер арештант буде переданий лівійській владі для віддання до суду, передає інформаційне агентство MENA.

Кузен Каддафі здався поліції без бою, вийшовши зі своєї квартири в престижному районі Каїра Замалек. Він зробив це після того, як поліція відправила до нього лівійської консула, щоб переконати здатися.

Як офіційно повідомляли представники лівійського посольства, раніше влада заарештувала ще двох наближених фігур Муаммара Каддафі: колишнього лівійського посла Алі Марія і старшого брата Каддафі ― Мухаммеда Ібрагіма.

«Це частина спільного плану лівійської і єгипетської влади щодо арешту розшукуваних лівійців, що живуть у Єгипті», ― цитує AFP заяву офіційного представника лівійського посольства Абделя Хаміда аль-Сафі.

Нагадаємо, аль-Дам Каддафі пішов у відставку і зняв із себе повноваження незабаром після початку масових протестів у Лівії в 2011 році проти режиму Муаммара Каддафі. Після цього кузен поваленого лідера покинув свою країну і виїхав у Єгипет.
Підписатися:

Коментарі