• Шумом та бійкою розпочався робочий тиждень Ради

  • Володимир Бородін | Велика Епоха
    Середа, 20 березня 2013 року
Робочий тиждень депутатів у Верховній Раді 19 березня розпочався шумно і з бійкою.

На початку засідання виступ російською мовою лідера Партії Регіонів Олександра Єфремова заглушали депутати ВО Свобода. Вони скандували «українська!», вимагаючи тим самим говорити українською мовою. На завершення своєї промови Єфремов сказав «спасибі всім за увагу і неофашистам за супровід». Далі слово надали головному свободівцю Олегу Тягнибоку. Його виступ супроводжувався вигуками «фашист», що доносилися з боку Партії Регіонів та КПУ.

В цей же час до трибуни почали сходитися свободівці. До них впритул підійшли регіонали і комуністи, після чого відбулася коротка бійка, в ході якої депутату від Свободи Ірині Сех розбили окуляри. Високу активність у зіткненні проявив депутат від ПР Ельбрус Тедеєв, який добрався в епіцентр бійки по столах колег.

Спікер парламенту Рибак оголосив перерву і зібрав лідерів фракцій на нараду. Після цього робота продовжилася. Протягом усього засідання виступи депутатів, які розмовляють російською мовою, супроводжувалися вигуками «українська!», а виступи Тягнибока — скандуванням «фашист».

В ході парламентського засідання опозиція звинуватила депутатів від ПР у голосуванні за відсутніх колег, надавши фотофіксацію в якості доказів. Тим самим вони домоглися переголосування.

На ранковому засіданні Рада змогла прийняти лише порядок денний.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...