• У Києві проходить виставка про самураїв

  • Володимир Бородін | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 лютого 2013 року
Виставка, присвячена життю самураїв, «Самураї. Art of war» відкрилася в Києві 14 лютого. Разом з великою колекцією обладунків, зброї, одягу і предметів побуту феодальної Японії, тут буде відтворена панорама грандіозного бою 1600 року.

Експозиція поділена на тематичні зони, що відображають різні сторони життя самураїв. Уся виставка займає площу 1000 квадратних метрів.

Обладунки даймьо, представлені в експозиції, належали елітним воїнам-самураям XVI—XVIII століть. Вони відрізнялися розкішшю і красою оздоблення, захищали самураїв під час битви і показували статус їх власника.

У колекції клинків, представлених на «Самураї. Art of war», присутній меч прославленого майстра Тодаєсі VI, що відрізняється вищим ступенем гостроти. До наших днів збереглося всього кілька подібних легендарних клинків.

Серед живопису, демонструються роботи художника Цукіока Йосітосі, відомого, як останній майстер японської гравюри на дереві — Укійо-е. Також виставлені роботи неперевершеного майстра кольорової гравюри Утагави Кунійосі.

Під час виставки проходять майстер-класи з японських бойових мистецтв; традиційних образотворчих мистецтв — суми-е, орігамі, екібана; лекції з філософії самураїв, історії, культури та традицій Японії.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...