ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Північна Корея пригрозила ракетним ударом по США

Велика Епоха
КНДР готується до можливого удару по материковій частині США, Гаваях і острову Гуам.

Північна Корея погрожує США вибухом головних урядових будівель. Кадр з відео
Північна Корея погрожує США вибухом головних урядових будівель. Кадр з відео
У зв'язку з цим із сьогоднішнього дня в країні повинна початися підготовка армії (артилерії та ракетних військ) до військових дій, повідомляє AFP з посиланням на ЦТАК ― державні північнокорейські ЗМІ.

Раніше, 19 березня, на каналі YouTube і урядовому сайті КНДР Uriminzokkiri з'явився черговий північнокорейський пропагандистський 4-хвилинний ролик. У ньому зображався уявний ракетний напад на будівлі уряду США у Вашингтоні, включаючи Білий дім і Капітолій.

На відеомонтажі демонструвалися різні види зброї, включаючи військові артилерійські знаряддя і ракети великої дальності, що брали участь у військових парадах.

Пізніше, 21 березня, Uriminzokkiri опубліковало відео триденного сценарію війни, де десантники КНДР нападають на Південну Корею і знищують американські військові бази в Тихому океані, повідомляє NkNews. У відеосюжеті зображується битва в «об'єднаній війні»: корейська народна армія досягає абсолютної перемоги над Південною Кореєю всього за три дні. Інсценується як південнокорейські та американські війська в результаті масованого бомбардування з повітря біжать у паніці.

Далі комбінованої атаки зазнають бази військово-повітряних сил США, військово-морські і ракетні бази та інші об'єкти. В кінці відео показується, як північнокорейські війська захоплять у полон 150 000 американців, які зараз дислокуються в Південній Кореї.

Американські чиновники заявляють, що не вірять в удар по базах США з боку Пхеньяну, але міністр оборони Чак Хейгел ще минулого тижня попередив про плани з розгортання додаткових наземних ракет-перехоплювачів на Західному узбережжі острова. Ці дії тоді він назвав частиною зусиль зі зміцнення нації і захисту від можливого нападу, повідомляє CNN.

Днями в КНДР пішли далі одних розмов. На думку західних ЗМІ, Пхеньян нібито здійснив масовий хакерський злом банків і засобів масової інформації Південної Кореї. Це змусило їх банки тимчасово закритися, щоб усунути завдану шкоду, повідомляла 22 березня HOTAIR.