• Переговори Кіпру з Росією завершилися безрезультатно

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 березня 2013 року

Переговори Кіпру з Росією завершилися нічим. Міністр фінансів Кіпру Міхаліс Сарріс покинув Москву, не домігшись бажаного результату в дводенних переговорах про надання острову фінансової допомоги для виходу з кризи.

Як повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на главу російського міністра фінансів Антона Сілуанова, Кремль не зацікавили пропозиції Кіпру. Зокрема, у створенні державної компанії з переданням активів газових родовищ. Російським інвесторам пропонувалося купити облігації цієї компанії.

Сілуанов також сказав, що питання про надання кредиту Кіпру на переговорах не розглядалося. «Євросоюз встановив межу боргу, понад якого вони не повинні виходити, а надання держкредиту ― це перевищення встановленого порогового значення», ― цитує видання відповідь міністра.

У свою чергу Міхаліс Сарріс відзначив агентству Bloomberg, що Росія не погодилася надати Кіпру новий кредит або переглянути умови старого кредиту. «Ми повинні повернутися додому, ситуація стає серйозною», ― сказав він.

Кілька годин тому міжнародне агентство Standard & Poor's понизило довгостроковий кредитний рейтинг Кіпру з ССС+ до ССС.

Нагадаємо, міністр фінансів Кіпру Міхаліс Сарріс продовжив перебування в Москві на один день, щоб попросити у Росії в кредит на п'ять років ще €5 млрд, а також зниження відсотків по існуючих російських вкладах на суму €2,5 млрд, як повідомляла вчора Велика Епоха.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...