• Київ готується до паводку - Попов

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 25 березня 2013 року

Київ, який за кілька останніх днів засипало тоннами снігу, почав активно готуватися до весняного паводку. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов.

«У зв'язку зі значним випаданням опадів треба почати підготовку до паводку. Зараз ведуться роботи по очищенню дощових і підземних стоків, русел річок. Щоб не допустити підтоплення територій, ми мобілізуємо всі служби. Ситуацію з підготовки до весняних паводків я буду тримати на особистому контролі», ― цитує заяву голови прес-служба КМДА.

Попов висловив побоювання, що весь сніг у столиці може розтанути за 1—2 дні і спричинити певні складності. «Тому зараз головне наше завдання ― максимально вивезти сніг зі столиці протягом одного-двох днів», ― сказав він.

Як зазначив також Попов, за останні три доби в столиці випало близько 50 млн тонн снігу, що стало абсолютним рекордом за останні 100 років. У свою чергу Контактний центр Києва повідомляє, що за 22—25 березня 2013 року в їх службу по телефону звернулося 529 киян у зв'язку з проблемою прибирання снігу в громадських місцях і 318 чоловік ― у зв'язку із тим, що автотранспорт заблокований снігом.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...