ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Київ готується до паводку - Попов

Велика Епоха
Київ, який за кілька останніх днів засипало тоннами снігу, почав активно готуватися до весняного паводку. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов.

У столиці випало близько 50 млн тонн снігу, що стало абсолютним рекордом за останні 100 років. Фото: Володимир Бородін / Велика Епоха
У столиці випало близько 50 млн тонн снігу, що стало абсолютним рекордом за останні 100 років. Фото: Володимир Бородін / Велика Епоха
«У зв'язку зі значним випаданням опадів треба почати підготовку до паводку. Зараз ведуться роботи по очищенню дощових і підземних стоків, русел річок. Щоб не допустити підтоплення територій, ми мобілізуємо всі служби. Ситуацію з підготовки до весняних паводків я буду тримати на особистому контролі», ― цитує заяву голови прес-служба КМДА.

Попов висловив побоювання, що весь сніг у столиці може розтанути за 1—2 дні і спричинити певні складності. «Тому зараз головне наше завдання ― максимально вивезти сніг зі столиці протягом одного-двох днів», ― сказав він.

Як зазначив також Попов, за останні три доби в столиці випало близько 50 млн тонн снігу, що стало абсолютним рекордом за останні 100 років. У свою чергу Контактний центр Києва повідомляє, що за 22—25 березня 2013 року в їх службу по телефону звернулося 529 киян у зв'язку з проблемою прибирання снігу в громадських місцях і 318 чоловік ― у зв'язку із тим, що автотранспорт заблокований снігом.