• Чи зможе опозиція відправити у відставку уряд Азарова

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 25 березня 2013 року

Парламентська опозиція зареєструвала проект резолюції про недовіру уряду, як заявив минулого тижня Арсеній Яценюк, голова фракції «Батьківщина». Щоб відправити Азарова та його команду у відставку, потрібно набрати 226 голосів. Наразі опозиції вдалося зібрати понад 170 підписів. Які шанси того, що питання звільнення пана Азарова буде розглянуто на порядку денному Верховної Ради? Що думають про це народні обранці з різних політичних сил?

«Треба на цьому питанні наполягати. Треба задля цього проводити певну індивідуальну роботу з кожним депутатом, опозиційні фракції чітко заявили про свою позицію. Комуністи також заявляють, що готові приєднатися», — сказав Валерій Карпунцов, член депутатської фракції Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

«Півтора місяця тому були зібрані опозиційними силами підписи за відставку Голови Верховної Ради і Генерального прокурора. Вони чомусь сховані. Я не знаю чому і з якою метою. Я не знаю, чому він [Арсеній Яценюк] не зареєстрував ці підписи, а збираються нові підписи за відставку прем’єра. Це опозиційна діяльність чи це його діяльність для кланів в оточенні Януковича, які зацікавлені поміняти Азарова на Арбузова. Я, наприклад, не знаю. Чому одні підписи він приховує, а інші оприлюднює?», — зазначив позафракційний депутат Олександр Доній.

«Дуже багато сьогодні в парламенті популізму. Заявляють одне, а роблять інше. У тому ж бюджетному комітеті я не бачу, що та позиція опозиціонерів, яку вони заявляють людям, реально виконується. Ніхто не проти того, що якщо той, на кого покладені певні завдання, їх не виконує — треба звільнити і замінити на нового. Це закони життя. Якби у опозиції була альтернатива у вигляді іншого прем'єра, іншої команди, альтернативна програма розвитку — її б розглянули. Але ніхто нічого не запропонував», — наголосила перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Оксана Калетник.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...