• Чиновників-хабарників з Одеси, що контролювали обіг наркотиків, затримано

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 березня 2013 року
Співробітники СБУ та прокуратури Одеської області викрили організоване злочинне угруповання, до складу якого входили два посадовці Одеського міжрегіонального відділу Державної служби з контролю за наркотиками.
Начальники місцевого відділу з контролю за наркотиками при податковій міліції і приватний підприємець-посередник, здирали хабарі з підприємців і комерційних організацій при перевірці дотримання ними ліцензійних умов обігу наркотиків. У разі відмови від сплати штрафу, бізнесменам погрожували анулюванням ліцензії.
Після того, як співробітникам СБУ стало відомо про те, що хабарники вимагали від керівника одного з приватних підприємств Одеси $50 тисяч, вони організували оперативні заходи.
Працівники СБУ в ході операції 19 березня затримали «на гарячому» одного з чиновників при отриманні хабара в розмірі $30 тисяч через посередника.
У той же день затримали ще трьох учасників угруповання ― корумпованих чиновників на їхніх робочих місцях.
Щодо хабарників відкрито кримінальну справу за ознаками злочину. Зловмисникам загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі, конфіскація майна та позбавлення прав обіймати певні посади до 3-х років, повідомляє прес-служба СБУ
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...