• У київському метро тиснява

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 березня 2013 року
У столичному метро утворилася велика тиснява. Люди скупчуються на переході між станціями «Палац спорту» та «Площа Льва Толстого», повідомляє «Главком»
«Вийшовши з вагона, ви опиняєтеся в пробці, яка нікуди не рухається, а нові поїзди підвозять наступних „солдатиків“. Ребра тріщать. Люди мовчки намагаються вистояти», ― написала голова громадянської мережі «ОПОРА» Ольга Айвазовська на своїй сторінці в Facebook.
За її словами в полі зору немає жодного працівника метрополітену: «Поховалися».
У комунальному підприємстві «Київський метрополітен» повідомляють: «Столична підземка веде роботу з перевезення пасажирів і паралельно долає наслідки негоди. На станціях метро постійно проводиться моніторинг пасажиропотоків, щоб при необхідності оперативно збільшувати кількість потягів».
Також зазначається, що з території підприємства вивезено 50 вантажних автомобілів снігу. «Роботи велися навіть у нічний час. Перед відкриттям руху поїздів спецтехніка інтенсивно звільняла шляхи електродепо та відкриті ділянки від снігових заметів», ― вказується в повідомленні.
Сильні затори в Києві зафіксовані з самого ранку. Ситуація на дорогах станом на 9:00 оцінювалася в 10 балів, згідно з даними Яндекс.Пробки. Швидкість руху в центрі Києва ― 5—10 км/год, у віддалених центрах ― 15—50 км/год. Багато людей йдуть пішки.
У той же час в прес-центрі КМДА заявляється, що станом на 8:00 сьогодні на маршрути виїхали 369 автобусів. З 70-ти маршрутів звичайного режиму перевезення здійснюється на 66-ти. Трамвайне ж сполучення відновлене тільки на 11 маршрутах (№1—5, №8 к, №22 к, 28 к, 33К, 35К та ін.).
Нагадаємо, вчора голова КМДА Олександр Попов заявив, що в Києві за три дні (22—24 березня) випало 50 млн тонн снігу. Він зазначив, що це рекордна норма за останні 100 років.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...