• Кім Чен Ин затвердив план ракетної атаки на США і Південну Корею

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 29 березня 2013 року

Сьогодні рано вранці лідер Північної Кореї Кім Чен Ин провів екстрену нараду, на якій підписав підготовлений план цільового ураження ракетами по континентальній частині США та американських базах у Східній Азії, повідомляє ЦТАК.

На фотографії, опублікованій в партійній робітничій газеті Кореї Rodong, оприлюднений план удару по території США. Видання розповсюдило це повідомлення у всіх громадських місцях по всіх містах країни.

«Нарешті він (Кім Чен Ин) підписав план заходів з технічної підготовки стратегічних ракет, наказав їм бути завжди напоготові для удару. Так що боєголовки можуть в будь-який час вразити материкову частину США і військові бази в Тихому океані, Гавайах, Гуамі, а також у Південній Кореї», ― цитує ЦТАК витяг з доповіді англійською мовою.

Південнокорейські спецслужби також помітили активізацію діяльності на північнокорейських платформах запуску міжконтинентальних балістичних ракет, повідомив виданню Yonhap у Сеулі урядовий чиновник на правах анонімності. «Ми уважно стежимо за можливим запуском ракет», ― зазначив він.

У наведеній нижче фотографії можна побачити, як Кім Чен Ин підписує документ у присутності військових чиновників.

На збільшеній версії знімка корейський текст заголовка на карті [미 본토 타격 계획] говорить: «План нападу на материк США». На задньому фоні збільшеної фотографії можна бачити карту, на якій стрілками позначені напрями запуску ракет, що ведуть до західного узбережжя Сполучених Штатів.    

При ще більшому збільшенні можна розглянути основні цілі плану північнокорейської атаки: Лос-Анджелес, Вашингтон, Гаваї і Остін.    

Праворуч від Кім Чен Ина можна побачити ще одну карту, на якій трикутником позначений план пуску ракет.

Композиції вище опублікованих двох карт з різними фокусними відстанями дає більш повне уявлення про «пристрасті сім'ї північнокорейського лідера», відзначає ЦТАК.

Аналізуючи військові можливості країни по знімках народної армії повітряних сил КНДР, більшість аналітиків зійшлися на думці, що Північна Корея буде не в змозі уразити будь-які цілі на американському материку.

Проте спостерігачі все ж побоюються потенційної ескалації військової конфронтації між Пхеньяном і Сеулом на тлі існуючої напруженості і взаємних погроз.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...