• Слідчі не виключають, що Березовського могли вбити

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 28 березня 2013 року

Слідчий британської поліції Марк Біссел заявив, що вони не виключають причетність «третьої сторони» до смерті російського бізнесмена Бориса Березовського.

«Ми не можемо повністю виключити причетність сторонніх до смерті Березовського», ― відповів Біссел журналістам. Оскільки причина смерті залишається до кінця не з'ясованою, вони продовжать розслідування.

Він також повідомив, що 26 березня відбулася процедура упізнання тіла олігарха в присутності його дочки Єлизавети, повідомляє ІТАР-ТАРС.

На думку експертів, Березовський помер на самоті через повішення у замкненій ванній кімнаті, передає RBTH Asia.

Розтин встановив, що причина смерті опального російського бізнесмена узгоджується з повішенням. Ознак насильницької смерті патологоанатомами виявлено не було, якщо не вважати поламане ребро без видимих тілесних ушкоджень.

«На подальшу експертизу, в тому числі токсикологію та гістологію, потрібно кілька тижнів», ― йдеться в повідомленні Thames Valley поліції.

Борис Березовський проживав у Великобританії з 2000 року і був знайдений мертвим в суботу. Йому було 67 років.

Нагадаємо, в листопаді 2007 року російський суд засудив Березовського заочно до шести років тюремного ув'язнення за крадіжку мільйонів доларів в авіакомпанії «Аерофлот» в 1990 році. У червні 2009 року його заочно засудили ще до 13 років за крадіжку шляхом шахрайства тисяч автомобілів у «АвтоВАЗу» в тому ж, 1990 році.

У 2011 році на прохання російської прокуратури активи олігарха на суму понад $320 млн були заморожені в ряді країн, у тому числі і майно у Франції на суму €13 млн. Незважаючи на численні прохання екстрадувати Березовського для суду в Росію, Лондон відмовився видати його, пише RBTH Asia.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...