• Представлений новий голова «Київавтодору»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 28 березня 2013 року
Сьогодні голова КМДА Олександр Попов представив співробітникам центрального апарату нового генерального директора «Київавтодору» ― Петра Берегового.
Раніше Береговий був начальником комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дарницького району м. Києва» і тепер змінив Георгія Глинського, повідомляє газета «Сегодня»
Передаючи пост своєму наступнику, Глинський сказав: «Я прошу, щоб ви не ображалися і не тримали на мене зла. В останні кілька днів нам усім довелося дуже важко. Але так склалася обстановка».
На представленні нового голови «Київавтодору» працівники підприємства попросили у Попова підвищити їм зарплати і забезпечити їх житлом. Глава КМДА пообіцяв виділити понад 260 квартир і підвищити заробітні плати до кінця поточного року.
Нагадаємо, рішення про звільнення Глінського з поста глави «Київавтодору» було прийнято Поповим учора на розширеному засіданні Київської міської державної адміністрації. Голова КМДА назвав роботу відомства незадовільною через те, що керівники не змогли забезпечити своєчасне прибирання снігу в столиці України 22 і 23 березня.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...