• Попов звільнив свого заступника і двох чиновників, що не справились зі снігопадом

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 27 березня 2013 року

Сьогодні голова КМДА Олександр Попов визнав роботу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій незадовільною і запропонував прийняти відставку свого першого заступника Олександра Мазурчака.

Про це він оголосив на розширеному засіданні Колегії, скликаному у зв'язку зі складною ситуацією, яка сталася в місті через негоду, повідомляє прес-центр КМДА.

До дисциплінарної відповідальності запропоновано притягнути і начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Віталія Пшеничного, а також звільнити його з посади.

Крім того, Попов запропонував звільнити з посади генерального директора «Київавтодору» Георгія Глінського, який, на думку голови КМДА, ніс персональну відповідальність за очищення доріг від снігу 22-23 березня.

Зараз відповідальність за стабільну роботу столиці під час можливого паводка покладено на директора Департаменту благоустрою та збереження природного середовища Києва Сергія Садового.

В той же час в опозиції вважають, що персональну відповідальність за ситуацію в Києві у зв'язку з негодою несе Президент України Віктор Янукович.

«Події, які відбулися в Києві через негоду ― це, з одного боку, природний катаклізм, а з іншого ― це катастрофа влади, катастрофа управління, а точніше ― відсутність управління в місті. Якщо Янукович не зніме Олександра Попова з посади голови КМДА і не оголосить вибори в Києві цього року, це означає, що він несе персональну відповідальність за той безлад, який проходив у столиці», ― підкреслюється в заяві голови фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка.

Народний обранець зазначив, що київська влада мала заборонити в'їзд до Києва великого важкого транспорту в негоду, організувати роботу метро в цілодобовому режимі й дати можливість людям вночі добиратися на метро. Вони повинні були виставити всю техніку на відповідні точки за кілька годин перед снігопадом і розсипати сіль».

Він також додав, що влада не мала права перекривати рух для проїзду кортежу Януковича, який проїхав у 2:30 ночі, а весь транспорт був зупинений ДАІ ще з 23:00. «Люди стояли в пробках і не могли нікуди доїхати, тому що чистили дорогу для „царя“», ― підкреслив Яценюк.

У партії ж «УДАР» вимагають притягнути до відповідальності та звільнити від займаної посади не тільки Олександра Попова, а також міністрів інфраструктури та внутрішніх справ, главу МНС, керівника держагентства автомобільних доріг країни «Укравтодор» і генерального директора «Укрзалізниці», повідомляється в заяві прес-центру партії.

Підписатися:

Коментарі