ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

З сьогоднішнього дня київська влада обмежила в'їзд великогабаритного транспорту

Велика Епоха
Таке рішення прийняла комісія КМДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Заборона на в'їзд поширюється на денний час, коли в місті будуть проводитись роботи снігоприбиральної техніки з прибирання та вивезення снігу.

Вантажівки під снігопадом 22 березня 2013 року. Фото: Володимир Бородін/Велика Епоха
Вантажівки під снігопадом 22 березня 2013 року. Фото: Володимир Бородін/Велика Епоха
Тимчасові заходи введені з метою розвантажити автошляхи столиці і не перешкоджати вивезенню снігу. На думку КМДА, рух великогабаритного транспорту в складних метеоумовах значно ускладнює роботу дорожніх служб і створює проблеми для інших учасників руху.

Прес-центр міської адміністрації також просить водіїв утриматися від поїздок по столиці на своєму авто в період складних погодних умов і скористатися громадським транспортом.

Зараз з метою мобільного прибирання снігу і його вивезення у Києві відвели 18 додаткових місць його тимчасового складування: уздовж річки Либідь, в лісопарковій зоні, в Дніпровському районі, майданчик відстою автотранспорту, пустирі біля ТЕЦ, в Оболонському і Солом'янському районах, а також на вулиці Саперно-Слобідська. Раніше таких місць було позначено близько 35.