• Кіпрський Bank of Cyprus не прийняв відставку свого глави

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 27 березня 2013 року

Рада директорів кіпрського банку Bank of Cyprus не прийняла відставку свого глави, а також чотирьох членів ради директорів, повідомляє прес-центр фінансової організації.

Поки глава Bank of Cyprus Андреас Артеміс і члени ради директорів, що подали у відставку, залишаться на своїх постах ще тиждень. За цей час у них буде можливість ще раз обдумати своє рішення: покинути посади або залишитися.

Артеміс подав у відставку ще вчора вранці, після того, як були озвучені плани  з очікуваної реструктуризації і рекапіталізації його банку в цілях порятунку Кіпру від фінансового колапсу.

«Це спричинить негайне закриття підприємств і втрату тисяч робочих місць, і не тільки в банківському секторі. Це втрата нерухомості та іншого майна тисяч громадян. Послідують соціальні хвилювання…», — попередив президент банку.

Раніше повідомлялося, що Європейський центральний банк (ЄЦБ) Кіпру вже призначив спеціального керуючого банком Bank of Cyprus в період реструктуризації та злиття з іншим, таким же значним за величиною кіпрським банком Laiki.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...