• Королевська пригрозила притягти до кримінальної відповідальності керівництво «Аеросвіту»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 27 березня 2013 року
Королевська попередила керівників «Аеросвіту», які заборгували своїм працівникам майже 53 млн грн, що вони можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

Про це міністр соціальної політики та праці заявила сьогодні на брифінгу в Уряді.

«Деякі боржники ведуть себе неадекватно. Зокрема, компанія „ АероСвіт“, на якій висить борг по зарплаті в 52,8 млн грн. Сьогодні керівництво не пустило співробітників інспекції праці для проведення перевірки. Цей факт буде приводом для реагування прокуратури», ― цитує «УкрІнформ» заяву міністра.

Вона нагадала, що для глав компаній, які проводять «такі експерименти» над своїми працівниками, є стаття, яка передбачає навіть позбавлення волі.

«Я нікому не раджу з цим жартувати. Зараз ми збираємо всі документи і передамо їх до прокуратури», ― додала вона.

Королевська також пообіцяла, що «не буде миритися» з ситуацією, що склалася і прийме всі необхідні міри для зменшення боргів по зарплаті.

«Наступного тижня ми проведемо широку селекторну нараду за участю міністерств і відомств, керівників регіонів і підприємств-боржників, а також представників прокуратури. Ми спільно будемо шукати вихід із ситуації», ― закінчила вона.

Нагадаємо, сьогодні понад 100 працівників «АероСвіту» вийшли з протестом до готелю Hyatt Regency у Києві, де проходить виставка цивільної авіації. Учасники мітингу вимагали виплати заробітної плати за 5 місяців, повідомляє «Лівий Берег».
Підписатися:

Коментарі