• Google тепер зможе доставляти товари покупцям

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 28 березня 2013 року

Корпорація Google сьогодні запустила власну цілодобову службу доставки під назвою Google Shopping Express, повідомляє Reuters.

Сервіс діє поки тільки для жителів Сан-Франциско, що проживають у затоці. Доставка товару здійснюється протягом 24 годин. Перед запуском нової послуги, Google тестувала її кілька місяців у закритому режимі між своїми співробітниками.

Поки Google Shopping Express буде безкоштовним, у рамках «фронтального наступу» на Amazon Prime, але через півроку за послуги буде стягуватися плата. Однак не дорожче послуг Amazon, який нині є занадто великим конкурентом для Google, повідомляє Techlitic.

За даними TechCrunch, послуги нових конкурентів Amazon будуть на $10-15 дешевше. Поки залишається неясним, які ринки будуть розглянуті Google Shopping Express першими, але TechCrunch з подивом відзначає: «Вже зараз ясно, що Google має великі амбіції».

Як повідомляє Reuters, в числі торгівельних мереж, які будуть брати участь в новому сервісі Google такі компанії, як Office Depot, Target, Toys 'R' Us, Staples, Blue Bottle Coffee та інші.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...