• 241 депутат закликав опозицію почати працювати

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 4 квітня 2013 року

241 депутат Верховної Ради підписав заяву, в якій закликав всіх колег-депутатів припинити «ультиматуми» і «шантаж», і «почати працювати». Відповідне звернення оприлюднене на сайті ВР.

«Ми, народні депутати України, як і ви, обурені тим, що в парламенті відбуваються постійні блокування, замість плідної законодавчої роботи і прийняття необхідних людям законів. Звучать екстремістські заклики і ультиматуми... У сесійну залу ВР вносяться пропозиції, які розколюють суспільство та поділяють його за мовними і релігійними ознаками», ― наголошується в посланні.

Підписанти висловили рішучу готовність «покласти цьому край» і почати «конструктивно і відповідально працювати».

«Ми звертаємося до всіх колег-депутатів згадати про свої обіцянки перед виборцями і народом. Україні потрібен дієвий народний парламент!» ― закликали в кінці заяви народні обранці.

Як повідомляє прес-центр Об'єднаної опозиції, сьогодні об 11:00 в сесійній залі ВР розпочнуться збори народних депутатів від опозиції. Депутати фракцій Партія регіонів і КПУ планують зібратися сьогодні для проведення засідань Ради за межами парламентського залу, на Банковій.

Нагадаємо, 2—3 квітня опозиція знову блокувала Раду, вимагаючи від провладної більшості проголосувати за проведення виборів мера Києва і депутатів Київради 2 червня 2013 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...